گزارش مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید شركت توسعه سرمايه گذاري دريك

 روابط عمومي

 پنج شنبه 5 مهر 1397

 بازديد 95 دفعه

 گزارش مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید شركت توسعه سرمايه گذاري دريك

مراسم توديع جناب آقای مهندس مهدی كشاورز رمضانی به عنوان مدير عامل پیشین شركت توسعه سرمايه گذاري دريك و معارفه آقای دكتر يوسف الهی شكيب به عنوان عضو هيات مديره و مديرعامل جدید شركت توسعه سرمايه گذاري دريك با حضور ریاست محترم هيات مدیره هلدينگ دريك جناب آقاي حاج محمدرضا زنوزي مطلق، مديران و معاونين گروه و مديران عامل شركتهاي تابعه روز پنجشنبه 5 مهر 1397  در سالن کنفرانس حوزه مدیریت تشكيل گرديد.

پس از قرائت آیات نورانی قرآن کریم، در ابتداي مراسم آقاي حاج محمدرضا زنوزي مطلق ضمن عرض خیر مقدم، در آغاز کلام از خدمات و زحمات ارزشمند جناب آقاي مهندس رمضاني در طول نزديك به دو دهه همكاري  تنگاتنگ و صمیمی، تقدير و تشكر نموده و ابراز داشتند كه آقاي مهندس رمضاني از صفر تا صد شكل گيري اين مجموعه عظيم یار و همراه ما بودند و ايشان به عنوان يكي از ممتازترين و وفادارترين مديران این مجموعه، خدمات ممتاز و بي نظيری به گروه ارائه کرده اند و انشالله بعد از اينهم از توانمنديهاي ايشان به عنوان مشاور ارشد و عضو هيأت مديره گروه توسعه سرمايه گذاري دَريك بهره مند خواهيم شد.

 

سپس با قرائت متن تقدير نامه و تقديم آن به مهندس رمضاني برای ایشان آرزوي سلامتي و توفيق روزافزون از خداوند متعال خواستار شدند.

در ادامه مراسم آقاي حاج محمدرضا زنوزي مطلق به معرفي اجمالي آقای دكتر يوسف الهي شكيب پرداخته و اظهار داشتند كه كل مسئوليت اجرايي گروه به ایشان واگذار شده و تمامي مديران عامل شركتهاي تابعه با همت و توان مضاعف در جهت تحقق آرمانهاي گروه ايشان را ياري نمايند.

آقاي زنوزي همچنین با اشاره به وضعيت ويژه اقتصادي كشور در شرایط کنونی اظهار داشتند كه هر تهديدي فرصتي با خودش به همراه دارد و تمامي مديران مجموعه بايد با شناسايي تهديدها و تبديل آنها به فرصت، گامهاي اساسي در این خصوص بردارند.

در ادامه مراسم آقای مهندس رمضاني در بياني كوتاه ضمن خوش آمدگويي به آقاي دكتر الهي شكيب، ايشان را مديري توانمند، پويا و علمي توصيف كرده و ابراز اميدواري كردند كه با حضور و رهنمودهاي ايشان شاهد رشد و شكوفايي بیشتر گروه معظم دريك باشيم.

ايشان ضمن بيان اينكه در همه حال در خدمت گروه بوده و از هيچ كمكي در اين خصوص دريغ نخواهند كرد؛ از تمامي مديران مجموعه نیز دعوت كردند كه با مديريت جديد گروه همكاري صميمانه اي داشته باشند تا با تحقق اهداف، گروه را به سرمنزل مقصود برسانند.

در ادامه مراسم با قرائت متن انتصاب آقاي دكتر الهي شكيب به عنوان مديرعامل جدید شركت توسعه سرمايه گذاري دريك، آقاي دكتر شكيب صحبتهاي خويش را با تقدير و تشكر از آقاي زنوزي مطلق و آقاي مهندس رمضاني آغاز نموده و با ارائه خلاصه اي از سوابق مديريتي خويش در ابتداي عرايض شهادت دادند كه با شناختي كه در اين مدت كوتاه از مجموعه دارند وضعيت فعلي گروه توسعه سرمايه گذاري دريك با توجه به شرايط كنوني كشور، خوب است و براي تكميل برنامه ها و ادامه روند موفقيت، جلسات متعددي در آينده نزديك با مديران عامل شرکتهای تابعه خواهند داشت.

ايشان به نكات اجمالي در خصوص اصلاح و ايجاد ساختار، مديريت برنامه‌اي و مالی، سيستم پايش مداوم عملكرد، ساماندهي مجموعه، تمركز رويكرد مجموعه به سمت بازار سرمايه، شناخت مزيتها و لزوم تقويت آنها اشاره نموده و در پايان خاطر نشان كردند كه رمز تعالي ما، اولويت منافع جمعي به شخصي است و تمامي نگرشها بايد به اين سمت سوق پيدا كنند.

این مراسم در پایان با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد پایان یافت.